אני עדיין לא בטיפול ה-4 בהסרת שיער בלייזר וכבר רואים תוצאות! אני נהנית לבוא לפה לקבל יחס אישי חם ולהרגיש כמו נסיכה. אין עליך – ליליה!
ממליצה בחום!

שני ב

אני ממליצה בחום על טיפול להצרת היקפים אצל ליליה. ליליה מקצועית מאוד נחמדה ואדיבה. התוצאות מצויינות ומדברות בעד עצמן! מאחלת לכולנו קיץ נעים והרגשה נעימה עם הגוף שלנו. שינית לי את החיים ואת הביטחון העצמי..

התחלתי אצלכם לפני שנה את ההסרת שיער בלייזר ברגליים במכשיר ELOS בהתחלה הרגשתי שינוי משמעותי בצמיחה של השיער נהיה דליל יותר ונשר לי אחרי כל טיפול. היום אני ממש מרגישה שבקושי צומח ואני מרוצה מאוד מהשיטה, אני ממליצה על השיטה הזו מאוד היא ממש מוכיחה את עצמה ואפילו שלחתי אליכם כמה חברות שלי שהתחילו את הטיפולים לפני חודש.

אני רוצה לציין שבהתחלה לא האמנתי ששיטה חדשה מסוגלת באמת לעבוד אבל נוכחתי לדעת שיש שינויים מדהימים בעור כבר בטיפול אחד. תודה רבה לליליה

רציתי לספר שעשיתי טיפול למיצוק העור אצלך בטכנולוגייה מיוחדת ובאמת ראיתי שהפנים נראות יותר טוב אחרי הטיפול שעשיתי , קבעתי אצלך עוד טיפול ואני מקווה שאמשיך להיות מרוצה

יעל

תודה ענקית לליליה. נהניתי מאוד מהטיפולים המקצועיים ומהיחס האישי מהחום מהאנושיות מהנחמדות וכיף לי מאוד להגיע לכאן להיות מטופלת על ידך. המשיכי ככה לפסגות גבוהות. תודה על הכל.

יעל