מזותרפיה – Jet Peel

טיפול Jet Peel הינו טיפול אנטי-אייג'ינג חדשני, פרי פיתוחם של מדענים ישראליים, המאפשר חידוש עור הפנים באמצעות פילינג עדין לצד החדרת חומרים וויטמינים ומינרלים. תוך פרק זמן קצר לאחר הטיפול, העור מקבל מראה זוהר, חלק ובריא יותר.

טיפול באמצעות טכנולוגיית Jet Peel משפר את מראה ומרקם העור באמצעות החדרת חמצן וחומרים מזינים לשכבות העור העמוקות והעליונות על ידי התזת סילון וכך בעצם מעודד את חידוש העור ומפחית את קטמי הפיגמנטציה על ידי הגדלה משמעותית של לחות וחומרי הזנה חיוניים בתאי העור.

ניתן לראות את השיפור בעור הפנים מיד לאחר הטיפול ולכן הטיפול מומלץ כטיפול בודד לפני אירוע להענקת זוהר וברק לפנים או כסדרה של טיפולים לצורך קבלת מראה עור בריא ומוצק יותר.

במהלך הטיפול אנו מחדירים מספר חומרי הזנה לצורך קבלת התוצאה הרצויה:

  • ויטמין C – אשר הינו נוגד חמצון מבין החזקים בטבע המונע את הזדקנות העור וגם מעודד את ייצור הקולגן, החלבון שאחראי לגמישות העור. על כן, ויטמין C מקנה לעור מראה מוצק יותר ומסייע בהפחת קמטוטים.
  • ויטמינים A +E – קומפלקס ויטמינים המסייע לשיקום פצעים, רקמות ונזקים בעור לצד הפחתת כתמי פיגמנטציה והגברת הלחות הטבעית של העור.
  • ויטמין B5 – ממלא חלק חשוב בהספקת אנרגיה לתאים ומסייע בתהליך הריפוי הטבעי של העור.
  • חומצה היאלורונית – מסייעת להשבת מרקם חלק, אלסטיות ונפח לעור שאבדו בעקבות חשיפה ממושכת לשמש. באמצעות החדרת חומצה היאלורונית ניתן לקבל תוצאה מיידית ולהפחית את הקמטים. חומצה היאלורונית נמצאת בשימוש נרחב לטיפול בקמטים ומהווה בסיס למרבית חומרי המילוי הקיימים בעולם.

לפגישת יעוץ חינם, התקשרי עכשיו ל 052-3278354

תמונות לפני ואחרי

פנים

jp-1

שפתיים

jp-2